flevoweg 74036 522 25 25info@fysio-luxor.nl

Wij staan voor u klaar

PMC Luxor vindt het belangrijk dat haar cliënten tevreden zijn en adequaat worden geholpen. De medewerkers zijn klantgericht en geven graag antwoord op al uw vragen over behandeling en/of training. Onze praktijk heeft een open en gemoedelijke sfeer.

Aanmelden
Bij aanmelding wordt er gevraagd naar uw adresgegevens (NAW), uw verzekering, uw identiteitsbewijs en, indien van toepassing, de verwijsbrief.

Wat kunt u verwachten van uw eerste afspraak

De fysiotherapeut vraagt u enkele persoonsgegevens zodat een behandeldossier aangemaakt kan worden. Hierna wordt u gevraagd naar uw gezondheidsprobleem. Meestal wordt dit gesprek gevolgd door een onderzoek. Tijdens het onderzoek kan u gevraagd worden zich gedeeltelijk uit te kleden. Een consult duurt ongeveer 30 minuten. Naar aanleiding van de resultaten uit dit onderzoek zal er een behandelplan opgesteld worden. Dit behandelplan zal de therapievorm en het aantal behandelingen omvatten en zal met u worden besproken.

Het Team

Wij zijn een Fysiotherapeutisch Centrum en leveren een breed scala aan diensten op het gebied van fysiotherapie. Een team van gemotiveerde specialisten staat voor u klaar aan de Flevoweg 74 in Zeewolde.

Uw privacy in onze praktijk

In onze praktijk kunnen diverse persoonsgegevens van u verwerkt worden. Dit is noodzakelijk om u (medisch) goed te kunnen behandelen en nodig voor het financieel afhandelen van de behandeling. In onze privacyverklaring leest u hoe wij hiermee omgaan.

jutine-vander-kuijl
Jutine van der Kuijl
Big nr.: 39035501504
Praktijkeigenaar
Fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut
Oedeemtherapeut
Dry needling
jutine@fysio-luxor.nl
han-hoeffnagel
Han Hoeffnagel
Big nr.: 19033874704
Praktijkeigenaar
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
MSU echografist
Dry needling
han@fysio-luxor.nl
mascha-spoor
Mascha Spoor
Big nr.: 59057872604
Fysiotherapeut
Sportfysiotherapeut
MSU echografist
Medical Taping
Dry needling
mascha@fysio-luxor.nl
wieger-heijenk
Wieger Heijenk
Big nr.: 79044903204
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
MSU echografist
Dry needling
wieger@fysio-luxor.nl
eveline-veraart
Eveline Veraart
Big nr.: 19059995504
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
MSU echografist
Medical taping
(draai)duizeligheid
eveline@fysio-luxor.nl

Ruurd Bollen
Fysiotherapeut i.o.
ruurd@fysio-luxor.nl

annemarie-bosman
Annemarie Bosman
Big nr.: 89061756204
Kinderfysiotherapeut
Sensorische integratie
annemarie@fysio-luxor.nl
narod-bagdasar
Narod Bagdasar
Big nr.: 19915249504
Fysiotherapeut
Oedeem- en oncologie therapeut
Medical Taping
narod@fysio-luxor.nl

Manouk Stienstra
Fysiotherapeut i.o

Stijn Veldhuizen
Fysiotherapeut i.o.

Christa Dokter
Baliemedewerkster
Kwaliteitsmedewerkster

christa@fysio-luxor.nl

maayke-plugge
Maayke Fleurij

Officemanager
maayke@fysio-luxor.nl
Menu